Aktualności

Aktualności ze świata motoryzacyjnego. Informacje o nowych skuterach, maxiskuterach, quadach KYMCO, a także nowych rozwiązaniach technologicznych.

Raty 0% na skutery Kymco

Przedstawiamy specjalną ofertę zakupu skuterów marki Kymco! Już teraz masz możliwość rozłożyć cenę zakupu pojazdu Kymco na 10 lub 20 wygodnych rat 0%! Zero odsetek. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów.
nowosci kymco eicma 2019

Jakie nowości czekają na nas w sezonie 2020?

Jak co roku, Tradycyjnie już byliśmy na największych europejskich targach motocyklowych EICMA 2019. Skutery, motocykle, quady, spalinowe i elektryczne - liczba nowości i ciekawostek przytłoczyła nas. Branża ma się coraz lepiej!
kymco-supernex skutery maxiskutery quady atv i utv

Elektryczny motocykl Kymco SuperNEX

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom sugerującym nową linię skuterów elektrycznych, tajwański producent zaprezentował elektryczny motocykl wyścigowy Kymco SuperNEX.
kymco-trip skutery maxiskutery quady atv i utv

Kymco Trip

Razem z chińskim klubem Motorfansjedzie z Chin, Kymco jedzie przez całą Europę na dwóch maxi skuterach. Jest to z pewnością pierwszy tak długi test skuterów dużych pojemności.
kymco noodoe skutery maxiskutery quady atv i utv

Kymco Noodoe

Zaprezentowany podczas targów motocyklowych EICMA 2016 w Mediolanie system Noodoe otwiera nową erę w interakcji kierowcy i jego pojazdu.
kymco ak 550 skutery maxiskutery quady atv i utv

Kymco AK 550

Na targach INTERMOT Köln zaprezentowana została produkcyjna wersja topowego maxiskutera Kymco o nazwie AK 550.
kymco x-town skutery maxiskutery quady atv i utv

Kymco X-Town 125i

Największy tajwański producent skuterów, quadów oraz motocykli oddaje do rąk wymagających kierowców, nową maszynę z segmentu skuterów o pojemnościach 125.
downtown 350i

Test New Downtown 350i ABS

Filmy z testów "Kymco New Downtown 350i ABS: Wszystko co powinieneś wiedzieć o tym skuterze" oraz "20 minut jazdy na Kymco New Downtown 350i ABS".
k50

Kymco K50 Concept – pojazd koncepcyjny

Z ponad 50 letnim doświadczeniem i wiedzą w rozwoju skuterów, KYMCO nie tylko wyróżniło się na rynku krajowym, ale również zyskało ogromne uznanie w oczach klientów na całym świecie.