Obniżamy ceny pojazdów KYMCO!

Z przyjemnością ogłaszamy, że  obniżamy ceny naszych skuterów i quadów. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór modeli, dzięki czemu możesz znaleźć idealny pojazd dla siebie w jeszcze bardziej przystępnej cenie. To…

Jakiego quada wybrać?

Gdy blisko dwie dekady temu quady dotarły do Polski, były wykorzystywane głównie w celach użytkowych przez funkcjonariuszy straży pożarnej i leśnej czy ratowników wodnych. Z biegiem czasu zaczęły jednak cieszyć się zainteresowaniem użytkowników indywidualnych, którzy zapragnęli mieć quada na własność. Tylko jakiego najlepiej wybrać?

KYMCO MXU 550 – ZŁOTY ŚRODEK?

Kymco MXU 550 jest potomkiem debiutującego w 2006 roku Kymco MXU 500. Od tego czasu sporo się zmieniło w Świecie quadów. Jednostki napędowe zostały poddane modyfikacjom, zmierzającym do sprostania kolejnym…

KYMCO MXU 700 – KRÓL JEST JEDEN!

Właśnie mija 20 lat od debiutu pierwszego quada wyprodukowanego pod marką Kymco. Tajwański producent, po okresie kooperacji z Hondą, wszedł z przytupem w segment pojazdów ATV. Pojemności quadów Kymco zmieniały się na przestrzeni lat, aby obecnie na szczycie gamy czterokołowców stał bohater dzisiejszego wpisu – Kymco MXU 700.

KYMCO AGILITY 16+ W WERSJI 50 CZY 125 CM3?

Kymco Agility 16+ w wersji 50, jak i 125 cm3. Są to wersje bliźniacze jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, a różnią się jedynie pojemnością silnika. Który z nich wybrać?

Jakie nowości czekają na nas w sezonie 2020?

Jak co roku, Tradycyjnie już byliśmy na największych europejskich targach motocyklowych EICMA 2019. Skutery, motocykle, quady, spalinowe i elektryczne - liczba nowości i ciekawostek przytłoczyła nas. Branża ma się coraz lepiej!

Elektryczny motocykl Kymco SuperNEX

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom sugerującym nową linię skuterów elektrycznych, tajwański producent zaprezentował elektryczny motocykl wyścigowy Kymco SuperNEX.

Kymco Trip

Razem z chińskim klubem Motorfansjedzie z Chin, Kymco jedzie przez całą Europę na dwóch maxi skuterach. Jest to z pewnością pierwszy tak długi test skuterów dużych pojemności.

Kymco Noodoe

Zaprezentowany podczas targów motocyklowych EICMA 2016 w Mediolanie system Noodoe otwiera nową erę w interakcji kierowcy i jego pojazdu.

Kymco AK 550

Na targach INTERMOT Köln zaprezentowana została produkcyjna wersja topowego maxiskutera Kymco o nazwie AK 550.

Kymco X-Town 125i

Największy tajwański producent skuterów, quadów oraz motocykli oddaje do rąk wymagających kierowców, nową maszynę z segmentu skuterów o pojemnościach 125.

Test New Downtown 350i ABS

Filmy z testów "Kymco New Downtown 350i ABS: Wszystko co powinieneś wiedzieć o tym skuterze" oraz "20 minut jazdy na Kymco New Downtown 350i ABS".

Kymco K50 Concept – pojazd koncepcyjny

Z ponad 50 letnim doświadczeniem i wiedzą w rozwoju skuterów, KYMCO nie tylko wyróżniło się na rynku krajowym, ale również zyskało ogromne uznanie w oczach klientów na całym świecie.

Test długodystansowy Xciting 400i

Skuterem po autostradzie? Xciting 400. Jednocylindrowy, chłodzony cieczą silnik z czterema zaworami i rozrządem SOHC jest zasilany wtryskiem.