Kymco Maxxer 90

Dostępne wersje:

Maxxer 90 CE

CENA: 11 990 PLN

Maxxer 90 CE

Idealna propozycja dla najmłodszych miłośników ATV – Maxxer 90. Oprócz niezapomnianej zabawy, pojazd charakteryzuje się sportowym i dynamicznym designem, zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy na torze, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo.

Silnik w tym modelu to czterosuw o pojemność 90cm3 który ma dużą trwałość, pracuje cicho oraz zapewnia wystarczająca moc. Młody, początkujący kierowca bez problemu nauczy się obsługiwać automatyczną skrzynia biegów CVT. Maxxer 90 podobnie jak wszystkie ATV marki Kymco posiada dobrze zestrojone, właściwie pracujące przednie i tylne zawieszenie zapewniające komfort jazdy na nierównym terenie i optymalną przyczepność.

BEZPIECZEŃSTWO

Maxxer 90 jest wyposażony w bębnowe hamulce przednie i tylny hamulec hydrauliczny. Hamulce przód i tył  są rozdzielone na osobne dźwignie na kierownicy. Takie rozwiązanie zapewnia większą siłę hamowania oraz daje więcej możliwości podczas zabawy w terenie. W przedniej lampie zastosowano żarówkę H4 która daje lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę po zmroku.

Maxxer 90 to idealny wybór dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom bezpieczną jazdę i wprowadzenie do jazdy w terenie. Dzięki swojej wytrzymałości, łatwości obsługi i sportowemu designowi Maxxer 90 jest idealnym quadem dla młodych poszukiwaczy przygód szukających wrażeń na torze.

Pojazd ten sklasyfikowany jest za pomocą kodu ,,CE’’, w związku z tym nie ma możliwości jego rejestracji.