Kymco MXU 700

Dostępne wersje:

New MXU 700 T3b 

CENA: 42 990 PLN

MXU 700 EPS T3b

Dla Kymco zawsze najbardziej liczy się zdanie użytkowników, dlatego przy projektowaniu nowego ATV MXU 700 dokładnie przeanalizowaliśmy ich oczekiwania wobec nowej wersji flagowego ATV. Zadbaliśmy również o atrakcyjną formę wizualną wraz z geometrycznymi wzorami. ATV nabrał charakteru – stworzyliśmy zupełnie nowy pojazd, wykorzystując wysokiej jakości materiały. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia udało nam się stworzyć wyjątkowy pojazd, który nie tylko zniesie najcięższe warunki pracy, ale też po prostu pozwoli zrelaksować się podczas wakacyjnych wyjazdów. Pojazd posiada homologację T3b (ciągnik rolniczy).

SILNIK I NAPĘD

MXU 700 T3b wyposażony jest w jednocylindrowy, zasilany wtryskiem silnik o pojemności 695 cm3. Ta chłodzona cieczą, 4-suwowa jednostka generuje maksymalną moc na poziomie prawie 39 koni mechanicznych oraz 52,7 Nm momentu obrotowego, co zapewnia płynną i przyjemną jazdę. Napęd na koła przenoszony jest za pomocą bezstopniowej przekładni CVT z możliwością wyboru trybu pracy między 2WD a 4WD.

Zbiornik paliwa został zaprojektowany tak, aby umożliwić lepsze rozłożenie ciężaru. Oprócz zwiększenia pojemności o 8 litrów, ta nowa konstrukcja poprawia chłodzenie silnika i zachowanie quada na drodze – lepsze prowadzenie i stabilność. Ten duży zbiornik o pojemności 21 litrów, pozwoli Ci wybrać się na długie przejażdżki bez konieczności martwienia się o poziom paliwa.

Hamulec ręczny: Zgodny z homologacją T3b.

4WD/2WD blokada dyferencjału: Wiele trybów do wyboru pozwoli Ci poruszać się w każdym terenie.

DESIGN

MXU 700 T3b ma wyrafinowany, przypominający SUV-a design, który odzwierciedla jego najwyższą jakość. Nowe oświetlenie LED nadaje mu jeszcze więcej osobowości i nowoczesności. Posiada nową cyfrowo-analogową deskę rozdzielczą, która jest bardziej czytelna, a także bardziej ergonomiczne przełączniki.

Zastosowano nowe, bardziej wydajne oświetlenie: możesz bez przeszkód pracować także w nocy. Charakterystyczne pozycyjne światła LED – od razu wiesz, że to Kymco. Kierunkowskazy LED – znacznie bardziej widoczne z daleka. Światła do jazdy dziennej – zgodne z wymogami homologacji T3b

Zupełnie nowa deska rozdzielcza z ledowym podświetleniem – pokazuje najważniejsze informacje: prędkość / poziom paliwa / przebieg / godzinę / napięcie / światła / ostrzeżenie o niskim poziomie płynu hamulcowego.

KOMFORT

MXU 700 T3B łączy w sobie wszystkie cechy poprzedniej generacji i idzie jeszcze dalej, oferując wysoki komfort. Jego ładowność jest imponująca dzięki nowym schowkom – centralnemu i bocznemu. Aby nigdy nie zabrakło baterii, MXU 700 posiada gniazdo USB! Ponadto nowe MXU 700 T3B są wyposażone w uchwyt na butelkę, aby jazda była jeszcze przyjemniejsza.  Pojazd posiada 2 miejsca, co pozwoli Ci cieszyć się jazdą w pojedynkę lub z pasażerem. 

Niezależne zawieszenie pojazdu MXU 700 charakteryzuje się podwójnymi wahaczami w układzie A-arm z pięcio-stopniową regulacją napięcia wstępnego sprężyn, co zapewnia precyzyjną i wysokiej jakości amortyzację w najbardziej skalistym terenie. MXU 700i jest dostępny na polskim rynku z wyposażeniem dodatkowym obejmującym dodatkowe siedzisko oraz podesty dla pasażera, wyciągarkę, hak holowniczy, handbary oraz lekkostopowe felgi z oponami Bighorn. Wersja EPS wyposażona jest w wspomaganie kierownicy, które znacząco ułatwia manewrowanie pojazdem w terenie.

Pojemny, uszczelniony schowek: zmieści aż 6 puszek z napojem. (350ml)

Port ładowania USB: Zintegrowany ze schowkiem, abyś mógł zawsze wygodnie naładować swój telefon.