kymco cv3 trojkolowiec maxi skuter

Kymco CV3

Dostępne wersje:

OPIS

CV3 to pierwszy trójkołowy skuter od KYMCO! Unikalna charakterystyka przedniej dwukołowej konstrukcji zapewnia dodatkową stabilność oraz pewność jazdy w każdych okolicznościach. CV3 posiada również elektroniczną blokadę przedniego zawieszenia. Po naciśnięciu przycisku CV3 może samodzielnie stanąć na każdym przystanku. Wyposażony w funkcje bezpieczeństwa i komfortu, CV3 jest świetną alternatywą dla osób, które chcą doświadczyć zwinności skutera, jednocześnie ciesząc się swobodą i komfortem prowadzenia samochodu.
CV3 został wyposażony w PTM, czyli matrycę przeniesienia mocy, aby zapewnić idealną równowagę masy pojazdu, co skutkuje lepszą zdolnością prowadzenia. Aby zapewnić CV3 wystarczającą moc na długie podróże, zastosowano ten sam silnik, co w AK550.
CV3 ma lekką, aluminiową ramę, która zwiększa jego sztywność i zmniejsza wagę. Wyposażony jest w dwa widelce teleskopowe z przodu, nowo zaprojektowany tylny widelec oraz ekskluzywne opony zorientowane na przygodę, aby zapewnić niezbędną zdolność do jazdy po nierównych nawierzchniach w każdych okolicznościach.

SPECYFIKACJA

Wymiary (dł./szer./wys.) 2140/960/1475 mm
Wysokość kanapy 795 mm
Masa pojazdu gotowego do jazdy 280 kg
Silnik Rzędowy, 2 cylindry, DOHC, 8 zaworów
Pojemność silnika 550,4 cm3
Układ chłodzenia Ciecz
Układ paliwowy Wtrysk paliwa
Moc 51 KM
Max. moment obr. 53 Nm
Zbiornik paliwa 15 L
Przeniesienie napędu CVT
Rozmiar opon przód 110/70-13"
Rozmiar opony tył 160/60-15"
Hamulec przód Dwie tarcze
Hamulec tył Tarcza
ABS TAK
Noodoe TAK
Homologacja L5e
Norma emisji spalin EURO 5

TESTY VIDEO