Kymco CV3

Dostępne wersje:

CV3 550i ABS TCS Noodoe

(Model 2024, rocznik 2023)
CENA: 59 990 PLN

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 62 000 PLN

KYMCO CV3

CV3 to pierwszy trójkołowy skuter od KYMCO! Unikalna charakterystyka przedniej dwukołowej konstrukcji zapewnia dodatkową stabilność oraz pewność jazdy w każdych okolicznościach. CV3 posiada również elektroniczną blokadę przedniego zawieszenia. Po naciśnięciu przycisku CV3 może samodzielnie stanąć na każdym przystanku. Wyposażony w funkcje bezpieczeństwa i komfortu, CV3 jest świetną alternatywą dla osób, które chcą doświadczyć zwinności skutera, jednocześnie ciesząc się swobodą i komfortem prowadzenia samochodu.

SILNIK

Dwucylindrowy, chłodzony cieczą silnik DOHC 8V o pojemności 550 cm3 znany z AK 550  jest bardzo responsywny i zapewnia pierwszorzędne wrażenia z jazdy. Jego moc 51 KM zapewnia potężne przyspieszenie i imponującą prędkość maksymalną. Dostarczanie mocy jest dostrojone tak, aby pasowało zarówno do dynamicznej jazdy przygodowej, jak i przyjemnej podróży.

DESIGN

CV3 ustawia poprzeczkę wysoko, tworząc doskonałe połączenie designu przygodowego i turystycznego z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Od opływowej konstrukcji z pełnym oświetleniem LED po cyfrową 6-calową deskę rozdzielczą TFT z systemem nawigacji Noodoe i pięknie wykończone siedzenie.

Pełne oświetlenie LED – doskonała widoczność w dzień i w nocy.

Nowa, przeprojektowana deska rozdzielcza z systemem NOODOE – wszystkie najważniejsze informacje dostępne za jednym spojrzeniem.

KOMFORT

CV3 został wyposażony w PTM, czyli matrycę przeniesienia mocy, aby zapewnić idealną równowagę masy pojazdu, co skutkuje lepszą zdolnością prowadzenia. CV3 ma lekką, aluminiową ramę, która zwiększa jego sztywność i zmniejsza wagę. Wyposażony jest w dwa widelce teleskopowe z przodu, nowo zaprojektowany tylny widelec oraz ekskluzywne opony zorientowane na przygodę, aby zapewnić niezbędną zdolność do jazdy po nierównych nawierzchniach w każdych okolicznościach.

Elektroniczna blokada przedniego zawieszenia – urządzenie blokujące skok osi koła znajduje się między wspornikiem przedniego widelca a osią koła, aby pojazd mógł uzyskać pełną stabilność i uniknąć możliwości przewrócenia się. 

Układ zawieszenia przedniego KALS – Opatentowane przez KYMCO przednie zawieszenie KALS (Kymco Advance Leaning Suspensions) ma maksymalne nachylenie około 40 stopni i niską wysokość siedzenia, aby obniżyć tylny środek ciężkości, dzięki czemu pojazd jest bardziej zwinny podczas jazdy.

KYMCO CV3 został wyposażony również w tempomat uławiający pokonywanie długich tras, siedzenie z regulowanym oparciem oraz nowo zaprojektowaną, intuicyjną stacyjkę.

Wygodna, specjalnie wyprofilowana kanapa z regulowanym oparciem dla kierowcy – zapewnia duży komfort podróży.

Przeprojektowany panel centralny – jeszcze wygodniejsze sterowanie.

Hamulec nożny

Oświetlenie schowka i gniazdo zapalniczki

Pojemny schowek pod kanapą