Agility S50i 4T

Dostępne wersje:

Agility S50i 4T z kufrem

(Model 2024, rocznik 2024)
CENA: 9 990 PLN

Agility S50i

Oto najnowszy model z rodziny Kymco Agility, Agility S50i – to skuter o niezwykłej sportowej klasie. Stylistyka pojazdu została kompletnie odświeżona dzięki wkładowi włoskich projektantów, jednak nie zabrakło w nim charakterystycznego już dla Agility wyglądu. Skuter zachowuje wszystkie plusy, które uczyniły serię Agility tak popularną i przyjazną dla użytkownika, takie jak między innymi: staranne wykończenie, wysoki komfort jazdy i niskie koszty utrzymania. Co więcej, Agility S wyróżnia się płaską platformą, niskim siedzeniem oraz większą zwinnością dzięki połączeniu kół o średnicy 16 cali z przodu i 14 cali z tyłu.  

SILNIK

Jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 50 cm3 rozwija maksymalną moc 2.4 kW przy 7000 obrotach.

DESIGN

Całkowicie nowy styl dzięki włoskiemu wzornictwu, które jednocześnie zachowuje w sobie charakterystyczny akcent Agility. Wyposażony w zupełnie nowy reflektor z światłami zapewniającymi dobrą widoczność w nocy. Tylna, zgrabnie zaprojektowana lampa doskonale komponuje się z kanciastymi i sportowymi liniami nowego Agility S.

KOMFORT

Za komfort jazdy odpowiada zawieszenie, które składa się z widelców teleskopowych z przodu oraz wahacz z amortyzatorem hydraulicznym z tyłu. Za hamowanie odpowiedzialny jest układ hamulcowy składający się z tarczy o średnicy 260mm z przodu i bębna z tyłu. Opony o rozmiarze 100/80-16” z przodu oraz 120/80-14” z tyłu umieszczone są na obręczach ze stopów lekkich, które dzięki odnowionej konstrukcji są teraz jeszcze lżejsze.  

Schowek pod siedzeniem jest jeszcze bardziej przestronny i uporządkowany dzięki wprowadzeniu dwóch wyjmowanych paneli dzielących, znajduje się w nim również w gniazdo 12 V. Z kolei z przodu znajduje się duży schowek po prawej stronie, wygodny haczyk na worek 3 kg oraz gniazdo ładowania USB po lewej stronie. Standardowym wyposażeniem jest również wygodny górny kufer o pojemności 33 l, w tym samym kolorze co nadwozie i doskonale zintegrowany z pojazdem.

Zawieszenie gwarantujące komfortową jazdę.

Port USB – naładuj swoje urządzenie, gdy tylko tego potrzebujesz.

Schowek pod siedzeniem – pomieści wszystko co najpotrzebniejsze.

Fabryczny kufer w kolorze nadwozia – przewieź jeszcze więcej.