Downtown GT 350

Dostępne wersje:

Downtown GT 350

(Model 2024, rocznik 2024)
CENA: 22 990 PLN

Downtown GT 350

Muskularne linie maxiskutera i piękny kolorowy wyświetlacz LCD to cechy nowego Kymco Downtown GT. Model ten przeznaczony jest do użytku miejskiego, ale również nadaje się do jazdy poza miastem na średnich dystansach.

SILNIK

Silnik w tym skuterze to jednocylindrowa, czterosuwowa, chłodzona cieczą jednostka o pojemności 320,6 cm3, zapewniająca moc 28 KM przy 7500 obr./min.

DESIGN

W przedniej części skutera od razu rzuca się w oczy zupełnie nowy design, składający się z czystych linii, w których wyróżniają się rozdzielone i ostro zarysowane światła Full-LED. Tylna część bocznych osłon z muskularnymi liniami po bokach, podkreśla sportowy charakter tego nowego modelu. 

Pełne oświetlenie LED – doskonała widoczność w dzień i w nocy.

Nowa, przeprojektowana deska rozdzielcza – wszystkie najważniejsze informacje dostępne za jednym spojrzeniem.

KOMFORT

Rama wykonana jest ze stali i współpracuje z tradycyjnym widelcem z przodu i podwójnym amortyzatorem z tyłu, co daje możliwość regulacji napięcia wstępnego sprężyny. Hamulce są tarczowe i monitorowane przez ABS, koła mają felgi 15″ z przodu i 14″ z tyłu, a zbiornik ma pojemność 12,5 litra. Deklarowana masa sucha Downtowna GT 350 wynosi 178 kg. Siedzenie kierowcy jest przestronne i oferuje możliwość rozprostowania nóg.