New MXU 550i

Dostępne wersje:

New MXU 550i T3b

Szukasz quada o wysokiej wydajności, którego niezawodność i solidność są już dobrze znane? W nowej odsłonie MXU 550i otrzymał przedni panelem z oświetleniem LED, dzięki któremu uzyskał on nowoczesny i ekskluzywny wygląd. Ten wszechstronny pojazd , będzie Ci towarzyszył zarówno podczas typowej rekreacji, jak i prac rolniczych. Z łatwością porusza się on w trudno dostępnym terenie i z łatwością zaprzęga się do wszelkiej pracy. 

SILNIK I NAPĘD

New MXU 550i jest wyposażony w jednocylindrowy silnik o pojemności 501 cm3 i mocy maksymalnej 22,3 kW. Posiada bezstopniową automatyczną skrzynię biegów z blokadą przedniego mechanizmu różnicowego. Dzięki tej konfiguracji będziesz mógł ciągnąć przyczepy z drzewem i innymi ciężkimi materiałami, ale także wydostać się z kolein i śliskiego podłoża. Jest to idealny silnik do turystyki, ale także do wszelkiego rodzaju prac rolniczych i leśnych.

new mxu 550i eps quad atv

Ta nowa wersja MXU 550i zawiera wiele ulepszeń. Jej zbiornik został powiększony i umieszczony w taki sposób, aby uzyskać lepsze rozłożenie mas. Jego duża pojemność 21L pozwoli jeszcze dłużej cieszyć się jazdą.

Wyciągarka w standardzie.

4WD/2WD blokada dyferencjału: Wiele trybów do wyboru pozwoli Ci poruszać się w każdym terenie.

DESIGN

MXU 550i ma to wszystko! Jego nowy wygląd nie pozostawi Cię obojętnym! Uwiedzie Cię ergonomia i intuicyjne sterowanie, które czynią z niego niezwykle przyjaznym użytkownikowi quadem. Jego pochodzenie jest gwarancją jakości i niezawodności podczas wielu trudów, jakie będzie musiał znosić. Dzięki standardowej wyciągarce i hakowi możesz przemieszczać swoje przyczepy i inne materiały z wyjątkową łatwością.

Zupełnie nowe, wydajne oświetlenie LED.

Nowa, czytelna deska rozdzielcza.

KOMFORT

Dla większego komfortu pojazd wyposażono w niezależne zawieszenia, a amortyzatory można regulować w 5 pozycjach. Nowy MXU 550i ma przedni i tylny bagażnik, ubrania dzięki szerokim chlapaczom są zawsze chronione, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą jeszcze najwięcej rzeczy. Do tego dochodzi duży centralny schowek z gniazdem USB. Homologacja na 2 osoby, można go doposażyć w akcesoria podnoszące komfort pasażerów. Doskonała ergonomia i mocny silnik pozwolą w pełni cieszyć się czymś więcej niż tylko niedzielnymi wędrówkami.

Pojemny schowek z portem ładowania USB.

Wersja EPS wyposażona jest w elektroniczne wspomaganie kierownicy, które zapewnia jeszcze bardziej komfortową jazdę.