New MXU 550i

Dostępne wersje:

New MXU 550i T3b

CENA: 32 990 PLN


New MXU 550i T3b EPS

CENA: 35 990 PLN

New MXU 550i T3b

Szukasz quada o wysokiej wydajności, którego niezawodność i solidność są już dobrze znane? W nowej odsłonie MXU 550i otrzymał przedni panel z oświetleniem LED, dzięki któremu uzyskał nowoczesny i ekskluzywny wygląd. Ten wszechstronny pojazd, będzie Ci towarzyszył zarówno podczas typowej rekreacji oraz z łatwością zaprzęgnie się do wszelakiej pracy, ponieważ dzielnie porusza się nawet w trudno dostępnym terenie.

SILNIK I NAPĘD

New MXU 550i jest wyposażony w jednocylindrowy silnik o pojemności 501 cm3 i mocy maksymalnej 30 KM. Posiada bezstopniową, automatyczną skrzynię biegów z blokadą przedniego mechanizmu różnicowego. Dzięki tej konfiguracji będziesz mógł ciągnąć przyczepy z drzewem i innymi ciężkimi materiałami, ale także wydostać się z kolein i śliskiego podłoża. Jednostka napędowa jest idealna do turystyki, ale także do wszelkiego rodzaju prac rolniczych i leśnych.

new mxu 550i eps quad atv

Ta nowa wersja MXU 550i zawiera wiele ulepszeń. Jej zbiornik został powiększony i umieszczony w taki sposób, aby uzyskać lepsze rozłożenie mas. Jego duża pojemność (21L) pozwoli jeszcze dłużej cieszyć się jazdą.

Wyciągarka w standardzie.

4WD/2WD blokada dyferencjału: Wiele trybów do wyboru pozwoli Ci poruszać się w każdym terenie.

DESIGN

MXU 550i ma to wszystko! Jego nowy wygląd sprawia, że nie przejdziesz obok niego obojętnie! Uwiedzie Cię ergonomia i intuicyjne sterowanie, które czynią z niego quada niezwykle przyjaznego użytkownikowi. Jego pochodzenie jest gwarancją jakości i niezawodności podczas wielu trudów, jakie będzie musiał znosić. Dzięki standardowej wyciągarce i hakowi możesz przemieszczać przyczepy i inne materiały z wyjątkową łatwością.

Zupełnie nowe, wydajne oświetlenie LED.

Nowa, czytelna deska rozdzielcza.

KOMFORT

Dla większego komfortu pojazd wyposażono w niezależne zawieszenia, a amortyzatory można regulować w 5 stopniach. Nowy MXU 550i ma przedni i tylny bagażnik, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą jeszcze więcej rzeczy. Do tego dochodzi duży centralny schowek z gniazdem USB. Ubrania, dzięki szerokim chlapaczom są zawsze chronione. Kymco MXU 550i posiada homologację T3b na 2 osoby i można go doposażyć w akcesoria podnoszące komfort pasażerów. Doskonała ergonomia i mocny silnik pozwolą w pełni cieszyć się czymś więcej niż tylko niedzielnymi wędrówkami.

Pojemny schowek z portem ładowania USB.

Wersja EPS wyposażona jest w elektroniczne wspomaganie kierownicy, które zapewnia jeszcze bardziej komfortową jazdę.