Kymco X-Town CT 125i

Dostępne wersje:

X-Town CT125i CBS

(Model 2024, rocznik 2023)
CENA: 17 990 PLN

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18 990 PLN

X-Town CT 125

Szukasz skutera z płaską podłogą, aby łatwo poruszać się po mieście? X-Town CT 125 to pojazd dla Ciebie! Zwinny i poręczny, korzysta z niezwykłej ergonomii, co pozwala na niezwykle wygodne codzienne użytkowanie. X-Town City 125 posiada wiele funkcji zaprojektowanych tak, aby zapewnić kierowcy jak najlepsze wrażenia z jazdy, kilometr za kilometrem. Pokochasz go!

SILNIK

Dzięki mega wydajnemu układowi wtryskowemu i silnikowi o pojemności 125 cm3 X-Town CT 125 to skuter idealny na miasto. Żywy i responsywny przy niskich obrotach, pozwoli Ci szybko przyspieszyć na światłach i wyrwać się z ruchu ulicznego. X-Town City 125 doskonale radzi sobie również poza miastem dzięki dobremu przyśpieszeniu i odpowiedniej prędkości maksymalnej. Ten skuter o pojemności 125 cm3 jest dostępny na prawo jazdy A1 lub B.

kymco x-town ct 125 x-town city 125 xtown

DESIGN

X-Town CT 125 wywodzi się z modelu X-Town 125, jednego z bestsellerów firmy KYMCO. Jego rama została całkowicie przerobiona, tak aby móc zaoferować płaską podłogę, jest to bardzo praktyczne rozwiązanie na co dzień dla mieszkańców miast, którzy robią wiele przystanków w ciągu dnia. Płaska podłoga umożliwia również poprawę ułożenia nóg, a co za tym idzie większą przyjemność z jazdy. Pozwala także na transportowanie dodatkowego bagażu, chociaż by poprzez zawieszenie go na haczyku znajdującym się na obudowie.

kymco x-town ct 125 x-town city 125 xtown

Pełne oświetlenie LED

kymco x-town ct 125 x-town city 125 xtown

Płaska podłoga

Wyposażony w pełne oświetlenie LED, X-Town CT 125 prezentuje nowoczesny wygląd, który spodoba się zarówno mężczyznom, jak i kobietom, dzięki przemyślanym zabiegom designerów pojazd ten jest w stanie zaoferować niezwykły komfort jazdy niezależnie od wzrostu kierowcy.

KOMFORT

X-Town City 125 nie ma sobie równych pod względem wyposażenia z gniazdem USB, a także gniazdem 12V, aby zawsze móc ładować wszelkie urządzenia mobilne. Posiada również standardową stopkę boczną oraz wysuwane podnóżki pasażera. Ergonomia w X-Town City 125 została całkowicie zmieniona, aby uzyskać najlepszy możliwy komfort jazdy. Kanapa kierowcy i pasażera została poszerzona zapewniając wygodę nawet podczas długich podróży. 

Udoskonalono również pozycję nóg, umożliwiając wybór między dwoma miejscami na oparcie stóp. Bagażnik został powiększony, aby pomieścić kask integralny, co poprawia komfort w codziennym użytkowaniu.

Pojemny schowek pod siedzeniem – pomieści kask integralny.

Port ładowania USB – żeby nigdy nie zabrakło energii.