Agility S125i

Dostępne wersje:

Agility S125i CBS z kufrem

(Model 2024, rocznik 2024)
CENA: 11 490 PLN

Agility S125i

Oto najnowszy model z rodziny Kymco Agility, Agility S125  – to skuter o niezwykłej sportowej klasie. Stylistyka pojazdu została kompletnie odświeżona dzięki wkładowi włoskich projektantów, jednak nie zabrakło w nim charakterystycznego już dla Agility wyglądu. Skuter zachowuje wszystkie plusy, które uczyniły serię Agility tak popularną i przyjazną dla użytkownika, takie jak między innymi: staranne wykończenie, wysoki komfort jazdy i niskie koszty utrzymania. Co więcej, Agility S wyróżnia się płaską platformą, niskim siedzeniem oraz większą zwinnością dzięki połączeniu kół o średnicy 16 cali z przodu i 14 cali z tyłu. 

SILNIK

Nowo zaprojektowany,  jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 125 cm3 rozwija maksymalną moc 7.8 kW, co daje 22% wzrost w porównaniu do wersji poprzedniej. Maksymalna prędkość, którą może osiągnąć to 90 km/h. Wyniki te udało się uzyskać dzięki nowej głowicy cylindrów, charakteryzującej się nowym wałkiem rozrządu. Przyspieszenie jest jeszcze bardziej dynamiczne dzięki nowym, bardziej sportowym ustawieniom jednostki napędowej.

kymco agility s125 skuter

DESIGN

Całkowicie nowy styl dzięki włoskiemu wzornictwu, które jednocześnie zachowuje w sobie charakterystyczny akcent Agility. Wyposażony w zupełnie nowy reflektor z w pełni LEDowymi światłami zapewniającymi dobrą widoczność w nocy. Tylna, zgrabnie zaprojektowana lampa doskonale komponuje się z kanciastymi i sportowymi liniami nowego Agility S.

Oświetlenie LED – doskonała widoczność w dzień i w nocy.

Nowa, przeprojektowana deska rozdzielcza

KOMFORT

Za komfort jazdy odpowiada zawieszenie, które składa się z widelców teleskopowych z przodu oraz wahacz z amortyzatorem hydraulicznym z tyłu. Za hamowanie odpowiedzialny jest układ hamulcowy składający się z tarczy o średnicy 260mm z przodu i 240mm z tyłu oraz systemu CBS. Opony o rozmiarze 100/80-16” z przodu oraz 120/80-14” z tyłu umieszczone są na obręczach ze stopów lekkich, które dzięki odnowionej konstrukcji są teraz jeszcze lżejsze.  

Schowek pod siedzeniem jest jeszcze bardziej przestronny i uporządkowany dzięki wprowadzeniu dwóch wyjmowanych paneli dzielących, znajduje się w nim również w gniazdo 12 V. Z kolei z przodu znajduje się duży schowek po prawej stronie, wygodny haczyk na worek 3 kg oraz gniazdo ładowania USB po lewej stronie. Standardowym wyposażeniem jest również wygodny górny kufer o pojemności 33 l, w tym samym kolorze co nadwozie i doskonale zintegrowany z pojazdem.

Zawieszenie gwarantujące komfortową jazdę.

Port USB – naładuj swoje urządzenie, gdy tylko tego potrzebujesz.

Schowek pod siedzeniem – pomieści wszystko co najpotrzebniejsze.

Fabryczny kufer w kolorze nadwozia – przewieź jeszcze więcej.