Kymco MXU 300R

Dostępne wersje:

MXU 300R T3b

(Model 2024, rocznik 2023)
CENA: 24 400 PLN

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24 400 PLN

MXU 300R T3b

MXU 300R to jeden z najlepiej sprzedających się wariantów w historii quadów KYMCO. Inżynierom udało się stworzyć prawdziwie wszechstronny pojazd, który doskonale sprawdza się zarówno jako pojazd rekreacyjny, ale także będzie niezastąpionym pomocnikiem w leśnictwie, ogrodnictwie, czy rolnictwie. Mocny silnik o dobrych właściwościach jezdnych, bagażniki z przodu i z tyłu oraz obszerna przestrzeń wyznaczają standardy w wyższej klasie średniej.

Jednocylindrowa, 4-suwowa, chłodzona cieczą jednostka o pojemności 271 cm3 generuje moc maksymalną na poziomie 19 koni mechanicznych, dzięki czemu jazda jest płynna i przyjemna. Napęd na koła przekazywany jest za pomocą bezstopniowej przekładni CVT. Jego ogromną zaletą jest przeniesienie napędu trwałym, praktycznie bezobsługowym wałem kardana.

Zawieszenie MXU 300R jest wystarczająco twarde, aby zapewnić zwinność na nierównych nawierzchniach, a jednocześnie wystarczająco miękkie, aby zapewnić wygodną jazdę. Wyposażony jest w szereg funkcji, takich jak elektryczny start, hamulec ręczny oraz hak . Jego stylowy i nowoczesny wygląd czyni z niego idealny wybór dla osób szukających zabawy i wygodyNisko umiejscowiony środek ciężkości w połączeniu z szerokim rozstawem osi i z dynamicznym silnikiem zaspokoi wymagania użytkowników poszukujących średniej klasy pojazdu przeprawowego z żyłką sportowca.