Kymco New MXU 300

Dostępne wersje:

New MXU 300 T3b

(Model 2024, rocznik 2023)
CENA: 21 990 PLN

New MXU 300 T3b

(Model 2024, rocznik 2024)
CENA: 22 990 PLN

New MXU 300 T3b

MXU 300 to zupełnie nowy model w gamie quadów Kymco. Stanowi doskonałe i niezawodne narzędzie do pracy, bez względu na warunki. Nowy model jest wyposażony w zmodyfikowany wtrysk paliwa, który nie tylko poprawia wydajność silnika, ale również jest przyjazny środowisku. Nowa trzysetka mocno nawiązuje stylistycznie do większych braci, ale jest bardziej kompaktowa. Zupełnie nowy MXU 300 fabrycznie jest wyposażony w wydajną wyciągarkę oraz przednią osłonę, tzw. bumper. Pojazd posiada homologację T3b (ciągnik rolniczy)

SILNIK I NAPĘD

Silnik nowego MXU 300 zasilany jest teraz wtryskiem paliwa, co gwarantuje jeszcze większą niezawodność. Jednocylindrowa, 4-suwowa, chłodzona cieczą jednostka o pojemności 271 cm3 generuje moc maksymalną na poziomie 22 koni mechanicznych i 22 Nm momentu obrotowego, dzięki czemu jazda jest płynna i przyjemna. Napęd na koła przekazywany jest za pomocą bezstopniowej przekładni CVT.

DESIGN

Nowy MXU 300 czerpie stylistycznie z większych modeli z gamy MXU. Jego przeprojektowany przód jest teraz chroniony przez standardowy bumper. Wyposażony w bagażniki z przodu i tyłu, wyciągarkę oraz hak, dzięki czemu możesz holować przyczepkę lub inny sprzęt. Jego przystępna i praktyczna konstrukcja sprawa, że jest łatwy w czyszczeniu. Dzięki mocnym światłom, możesz z łatwością użytkować pojazd zarówno wcześnie rano jak i późno w nocy.

Wysoce wydajne reflektory – możesz bez przeszkód pracować także w nocy. Kierunkowskazy LED – poprawiają widoczność pojazdu i zwiększają bezpieczeństwo. 

Zupełnie nowa deska rozdzielcza z ledowym podświetleniem – pokazuje najważniejsze informacje: prędkość / poziom paliwa / przebieg / godzinę / napięcie / światła / ostrzeżenie o niskim poziomie płynu hamulcowego.

Osłona wlotu powietrza nawiązuje teraz wyglądem do większych wersji MXU. Przedni bumper w standardzie.

CBS – wyposażony w zespolony układ hamulcowy, dzięki któremu obie osie hamowane są równocześnie, co wpływa na większy poziom bezpieczeństwa.

Wyciągarka w standardzie

KOMFORT

Siedzisko w nowym MXU 300 jest dwuosobowe i gwarantuje wygodną pozycję zarówno kierowcy jak i pasażerowi. Pojazd ten jest doskonale przystosowany dla początkujących ,,quadowców” spragnionych wrażeń. MXU 300 jest prawdziwym sprzymierzeńcem kierowcy i jednym z ulubionych narzędzi profesjonalistów.