DT X360 350

Dostępne wersje:

DT X360 350 ABS TCS

(Model 2024, rocznik 2023)
CENA: 23 490 PLN


(Model 2024, Rocznik 2022)
CENA: 22 990 PLN

DT X360 350

Większość ludzi uważa, że skutery są przeznaczone wyłącznie do jazdy po mieście. Jednak pod powierzchnią kryje się niespełnione dążenie do poszerzania swoich horyzontów we wszystkich kierunkach.

Ponieważ firma KYMCO jest pionierem w dziedzinie najnowszej koncepcji maxiskuterów, zawsze stara się opracowywać innowacyjne produkty, które przekraczają oczekiwania klientów. W związku z tym, wyposażyła ten nowy maxiskuter w możliwości i wszechstronność, pozwalające kierowcy na swobodę poszukiwania przygód w codziennym życiu. Oto maxiskuter „Adventure Crossover” KYMCO DT X360.

SILNIK

Skuter Kymco DT X360 wyposażony jest w silnik czterosuwowy, jednocylindrowy, chłodzony cieczą, o pojemności 321 cm3, który zapewnia mu moc 28 KM oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 29.3 Nm. Dzięki temu skuter oferuje bardzo dobre przyspieszenie i osiągi na drodze. Dodatkowo, silnik ten posiada nowoczesny system wtrysku paliwa, co pozwala na lepszą kontrolę spalania oraz zmniejszenie emisji spalin.

kymco dt x360 maxiskuter adventure crossover

DESIGN

Przedstawiamy Wam maxiskuter „Adventure Crossover” KYMCO DT X360. KYMCO DT X360 posiada proporcje oraz przedni błotnik charakterystyczne dla pojazdu uniwersalnego. Skuter wyposażono w szerszą kierownicę, żeby poprawić łatwość manewrowania oraz wyższą pozycję siedziska, aby zapewnić kierowcy lepszą widoczność. Deska rozdzielcza z kolorowym wyświetlaczem LCD zapewnia doskonałą czytelność w każdą pogodę.

Pełne oświetlenie LED – doskonała widoczność w dzień i w nocy.

Nowa, przeprojektowana deska rozdzielcza – wszystkie najważniejsze informacje dostępne za jednym spojrzeniem.

KOMFORT

DT X360 został zaprojektowany z myślą o wszechstronnych możliwościach tak, aby z łatwością manewrować w ruchu miejskim, wygodnie podróżować autostradą a także śmiało eksplorować niezbadane tereny. DT X360 został wyposażony w system bezkluczykowy, zapewniający wygodny dostęp do pojazdu. Systemy ABS i TCS dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo kierowców w każdych warunkach.

kymco dt x360 maxiskuter adventure crossover
kymco dt x360 maxiskuter adventure crossover
kymco dt x360 maxiskuter adventure crossover