Downtown GT 125

Dostępne wersje:

Downtown GT 125

(Model 2024, rocznik 2024)
CENA: 19 990 PLN

Downtown GT 125

Muskularne linie i piękny kolorowy wyświetlacz LCD to cechy nowego Kymco Downtown GT. Model ten przeznaczony jest do użytku miejskiego, ale również nadaje się do jazdy poza miastem na średnich dystansach.

SILNIK

Silnik w tym skuterze to jednocylindrowa, czterosuwowa, chłodzona cieczą jednostka o pojemności 124 cm3, zapewniająca moc 12.9 KM przy 9000 obr./min i maksymalny moment obrotowy na poziomie 11Nm. Downtown GT 125 oferuje wzrost mocy o 13% w porównaniu do poprzednika.

RAMA

Dzięki zwiększonej o 10% sztywności strukturalnej i zmniejszonej o 10% masie ramy, DOWNTOWN GT prowadzi się bardzo precyzyjnie i jest przy tym wyjątkowo zwinny.

ERGONOMIA

Nowy DOWNTOWN GT ma szerszą i bardziej miękką kanapę. Dodatkowo powiększono odległość pomiędzy górną krawędzią kanapy a podestami na stopy kierowcy. Wszystko to razem znacznie podnosi wygodę podróżowania. Zafunduj sobie i swojemu towarzyszowi podróż życia już teraz!

WYGODNY SYSTEM BEZKLUCZYKOWY

Dedykowane logo K na breloczku daje właścicielowi poczucie przynależności. Koniec z szukaniem kluczyka w kieszeni. Następnym razem po prostu wsiądź do swojego DOWNTOWN GT i jedź!

UKŁAD HAMULCOWY KLASY MISTRZOWSKIEJ

Bezpieczeństwo użytkowników jest naszym najwyższym priorytetem. W tym celu DOWNTOWN GT 350 oferuje kierowcom systemy ABS+TCS.  System ABS zapobiega zablokowaniu kół podczas gwałtownego hamowania, natomiast TCS zapobiega poślizgowi kół podczas gwałtownego przyspieszania.

OŚWIETLENIE AWARYJNE ESS

Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Sygnał awaryjnego hamowania (ESS) ma za zadanie ostrzec kierowcę jadącego z tyłu podczas ostrego hamowania. Jeszcze jeden mechanizm ochronny został przygotowany z myślą o Tobie.

 

MOCNE ŚWIATŁA LED

Dzięki dużym reflektorom przednim o mocy 39 000 kandeli i podwójnym tylnym światłom LED w kształcie rombu będziesz podróżować bezpiecznie i pewnie również po zmroku.

WIĘKSZE KOŁA 15"/14"

Duże koła 15” z przodu i 14” z tyłu zapewniają DOWNTOWN’OWI GT 350 doskonałe prowadzenie i stabilność.

NOWOCZESNY WYŚWIETLACZ LCD

Dzięki intuicyjnemu pulpitowi nawigacyjnemu wszystkie niezbędne informacje dotyczące jazdy są prezentowane bez żadnych opóźnień.

WYGODNE ŁADOWANIE USB

Utrzymuj telefon w pełni naładowany i miej go zawsze przy sobie podczas podróży.

DUŻA PRZESTRZEŃ POD SIEDZISKIEM

Obszerna komora pod siedzeniem pomieści 2 kaski typu fullface, a podczas jazdy możesz tam schować inne potrzebne w danej chwili rzeczy.

WBUDOWANY PODWÓJNY SCHOWEK

Ta kompaktowa konstrukcja zapewnia poręczne miejsce na rzeczy, które powinny być zawsze pod ręką.