Jak co roku, tradycyjnie już byliśmy na największych europejskich targach motocyklowych EICMA 2019. Skutery, motocykle, quady, spalinowe i elektryczne - liczba nowości i ciekawostek przytłoczyła nas. Branża ma się coraz lepiej!

nowosci kymco revo nex motocykl elektryczny skuter

KYMCO pochwaliło się swoim najnowszym, rozwijanym od zeszłego roku projektem – elektrycznym motocyklem RevoNEX z sześciobiegową, manualną skrzynią i wydajnym silnikiem zapewniającym przyspieszenia na poziomie 3 sekund do setki! Jest szansa, że będzie on w sprzedaży na przełomie 2022 i 2023 roku. Jest na co czekać.

Za to u nas w Polsce już w sezonie 2020 będziemy mogli zaoferować Wam nowego Downtowna 350i z multimedialnym systemem Noodoe i – to nowość – systemem kontroli trakcji TCS.
nowości kymco downtown 350 tcs skuter motocykl
Ale Kymco to nie tylko skutery czy maxiskutery, ale też quady. Oprócz znanych już dobrze MXU 550 i MXU 700, w nowym sezonie pojawi się też zupełnie nowe MXU 300, także w zielonym malowaniu. Ten pojazd już fabrycznie jest wyposażony w wyciągarkę oraz tzw. bumpery. Co ciekawe, pojazd występuje też w kolorze białym z bardzo efektownie wyglądającymi, pomarańczowymi bumperami. Quad jest homologowany jako ciągnik rolniczy.
nowości kymco mxu 300 quad atv
Mamy też całą serię świetnych pojazdów dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B. Znany już Wam klasyk Kymco X-Town 125i będzie teraz nieco tańszy i wyposażony w układ CBS. Za to New Downtown z silnikiem 125 ccm fabrycznie występuje w wersji z układem ABS.

Gdybyście szukali oryginalnych części zamiennych to zapraszamy Was do naszych Dealerów w całej Polsce lub do siedziby importera w Warszawie lub Dziekanowie Nowym. Polecamy też adresy: b2b.motor-land.pl i motor-land.pl – to nasze platformy dla odbiorców hurtowych oraz detalicznych.

Zapraszamy i do zobaczenia na trasie! 🙂