Raty 0% na wybrane skutery KYMCO

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty ratalnej na wybrane skutery marki Kymco! Teraz możesz spełnić swoje marzenie o nowym skuterze Kymco bez obciążania swojego budżetu. Nasza oferta obejmuje 0% oprocentowanie (RRSO 0%), co oznacza brak dodatkowych kosztów finansowych przy zakupie. To doskonała okazja, aby cieszyć się swobodą jazdy na niezawodnym i stylowym skuterze Kymco.

Już teraz masz możliwość rozłożyć cenę zakupu skuterów o pojemności do 125 cm3 na 10 wygodnych rat 0%! Zero odsetek. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Spłacasz tylko i wyłącznie koszt samego skutera.

RRSO = 0% bez odsetek i ukrytych kosztów

Propozycja dostępna od 10.03.2024 do 30.12.2024 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Kalkulacja została dokonana na dzień …….. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota kredytu wynosi 50 000,00 zł. Minimalna kwota kredytu wynosi 300 zł. Okres kredytowania 10 miesięcy. 

MOTOR-LAND Sp. z o.o. oraz jego Punkty dealerskie jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna u sprzedawców pośredniczących w zawieraniu umów o kredyt ratalny lub w Punkcie kredytowym.

Kliknij w poniższy przycisk, aby pobrać listę Dealerów biorących udział w promocji raty 0%.

ABY SKORZYSTAĆ Z OFERTY ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA PONIŻSZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO    * Pola wymagane