Kymco Noodoe

Zaprezentowany podczas targów motocyklowych EICMA 2016 w Mediolanie system Noodoe otwiera nową erę w interakcji kierowcy i jego pojazdu.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możemy dowolnie personalizować wygląd pulpitu, wybierać wyświetlane treści, a także korzystać z wbudowanego radaru. Noodoe pomoże nam znaleźć skuter na zatłoczonym parkingu, poinformuje o nieodebranych połączeniach, wyświetli wiadomości SMS oraz emaile. Od teraz, dzięki swojemu Kymco zawsze będziesz o krok przed wszystkimi.

ZEGAR

Wybierz skórkę zegara z pośród niezliczonych propozycji Noodoe lub stwórz własną.

POGODA

Sprawdzaj aktualne warunki pogodowe oraz prognozę pogody dla motocyklistów.

KOMPAS

Okrywaj nowe drogi, wyszukuj ciekawe miejsca.

PRĘDKOŚCIOMIERZ

Zmień wygląd prędkościomierza na jedną z niezliczonych propozycji Noodoe lub stwórz własną skórkę.

STOP MODE - Czekanie na zmianę światła nigdy już nie będzie nudne.

Stop mode – system, który podczas postoju przekaże Ci  informacje  takie jak nieodebrane połączenia telefoniczne, nowe wiadomości od przyjaciół oraz ich wpisy na portalach. Poinformuje Cię również  o najnowszych, ważnych dla Ciebie wydarzeniach.

Wyróżnij się z tłumu.

Noodoe pozwala Ci spersonalizować swój pojazd na wiele sposobów. Możesz dowolnie zmieniać nie tylko wyświetlane informacje, ale również wygład całego pulpitu. Do wyboru masz niezliczoną ilość gotowych skórek, które sprawią, że Twój skuter stanie się niepowtarzalny. Nie znalazłeś nic dla siebie? Stwórz własny wzór i podziel się nim z całym światem. Dodatkowo Kymco daje Ci możliwość wgrania własnego zdjęcia, które przywita Cię  w momencie uruchomienia pojazdu.

Twój skuter i telefon – zgrany duet.

Od teraz możesz połączyć swój skuter z telefonem za pośrednictwem aplikacji Noodoe. Zapomniałeś, gdzie zaparkowałeś swój pojazd? Teraz to nie problem. Twój smartfon wskaże Ci do niego drogę. Dodatkowo aplikacja daje możliwość połączenia się  z innymi użytkownikami systemu oraz ustalenie ich położenia. Już nigdy nie zgubisz swoich przyjaciół na przejażdżce.

Odkryj więcej z inteligentnym kompasem!

Wyświetlany na pulpicie Twojego pojazdu kompas doprowadzi Cię do ciekawych miejsc w okolicy, pozwoli zaplanować podróż oraz ułatwi orientację w terenie. Informacje o właściwym kierunku jazdy i pozostałym dystansie sprawią, że bezbłędnie trafisz do celu.

Pełna kontrola jednym palcem!

Obsługa systemu Noodoe odbywa się poprzez ergonomiczny panel sterujący umieszczony na kierownicy. Pozwala on szybko i bezpiecznie zmieniać aktualnie wyświetlane informacje.

 

System Noodoe będzie dostępny początkowo w modelach Kymco AK 550 oraz Kymco New Like 125.

Wyłączny importer

MOTOR-LAND Łomianki
ul. Kolejowa 362/364
05-092 Dziekanów Nowy
tel.  +48 22 872 18 18
fax: +48 22 872 12 34

MOTOR-LAND Warszawa
ul. Wał Miedzeszyński 262
04-792 Warszawa
tel.  +48 22 872 18 18
fax: +48 22 872 12 34