Kymco K50 Concept - pojazd koncepcyjny

Światowa premiera Kymco K50 Concept

“The Thrills of Touring”

Z ponad 50 letnim  doświadczeniem i wiedzą w rozwoju skuterów, KYMCO nie tylko wyróżniło się na rynku krajowym, ale również zyskało ogromne uznanie w oczach klientów na całym świecie.

k50

W swojej przeszło 50 letniej historii KYMCO stało się jedną z najchętniej wybieranych marek skuterów i nadal prowadzi długofalową misję  tworzenia pojazdów , które zdobywają serca konsumentów na całym świecie. Na Tokyo Motorcycle Show 2016 KYMCO miało przyjemność zaprezentować swój najnowszy flagowy maxi skuter – K50 Concept.

Pojazd został wyposażony w najbardziej nowatorskie rozwiązania Kymco. K50 jest pionierem nowego segmentu skuterów klasy „Super Touring”, który łączy w sobie zarówno wygodę i komfort klasycznego skutera z osiągami zarezerwowanymi dla motocykli. Jest to supernowoczesny skuter, który najlepiej definiuje “The Thrills of Touring”, zapewniając niezrównane doświadczenia z jazdy, które pozwalają cieszyć się każdą podróżą, bez względu na to czy jest to jazda miejska czy wyprawa po kraju.

Wspaniały design z nowoczesnym silnikiem i lekką konstrukcją

Lakierowane pod kolor elementy, ostre krawędzie reflektorów oraz tylne światła w technologii LED nadają K50 futurystycznego wyglądu.

k50

Ostre krawędzie elementów nadwozia nie tylko nadają pojazdowi agresywnego wyglądu, ale również sprawiają, iż pojazd jest niezwykle aerodynamiczny co w połączeniu ze starannie wyprofilowaną szybą sprawia, że nawet przy wysokich prędkościach sylwetka stawia niskie opory.

Zbudowany z lekkich stopów dwu cylindrowy, rzędowy silnik zaprojektowany został  tak, aby duża  moc oddawana była liniowo, ale zdecydowanie, sprawiając że pojazd poradzi sobie w każdych warunkach niezależnie od sposobu jazdy.

Układ wydechowy zestrojony został tak, aby z tłumika wydobywał się rasowy gardłowy a jednocześnie nie nachalny dźwięk.

Specjalnie zaprojektowane i stworzona ze stopu aluminium rama pojazdu gwarantuje K50 lekkość, a zarazem dużą sztywność nadwozia.

Zaawansowane tylne zawieszenie zaprojektowane zostało z myślą o zapewnieniu komfortu zarówno podczas spokojnej jazdy jak i pewności prowadzenia w szybko pokonywanych łukach.  Obniżona kanapa zapewnia komfort dla jeźdźców niezależnie od ich wzrostu przy czym schowek pod kanapą wciąż jest w stanie pomieścić dwa kaski.

Wyłączny importer

MOTOR-LAND Łomianki
ul. Kolejowa 362/364
05-092 Dziekanów Nowy
tel.  +48 22 872 18 18
fax: +48 22 872 12 34

MOTOR-LAND Warszawa
ul. Wał Miedzeszyński 262
04-792 Warszawa
tel.  +48 22 872 18 18
fax: +48 22 872 12 34