ZGARNIJ PŁUG ATV POWER-FORCE ZA POŁOWĘ CENY!

Tylko w okresie 19.12.2022 – 31.01.2023 lub do wyczerpania zapasów, przy zakupie quada Kymco MXU 700 masz szansę zgarnąć pług ATV firmy POWER-FORCE za jedyne 1000zł brutto (standardowa cena pługa to 2000zł brutto)! Wystarczy, że w wyżej wymienionym okresie kupisz u autoryzowanego Dealera i zarejestrujesz nowy pojazd KYMCO MXU 700.

Pług ATV POWER-FORCE

Oferowany pług posiada płytę mocującą CLICK&GO, co pozwala na wygodny i szybki montaż. 

Płyta nie ogranicza prześwitu. Po odpięciu pługa, pojazdu można używać do rekreacji, konstrukcja płyty umożliwia też uniesienie lemiesza wyżej niż w przypadku standardowych pługów.

Szeroki zakres regulacji w pionie, poziomie oraz system mechanicznego odchylania ostrza umożliwia sprawne odśnieżanie każdej niemal powierzchni bez ryzyka uszkodzenia.

W nowej wersji stalowy, malowany proszkowo lemiesz jest gięty, nie walcowany, co zapewnia przede wszystkim większą jego wytrzymałość, a przy okazji nadaje mu ciekawy wygląd.

Tak jak w poprzedniej wersji jest on zakończony wytrzymałym gumowym pasem który przylega do odśnieżanej powierzchni i dodatkowo zabezpiecza pług.

Dodatkowo wzmocnione zostały także poszczególne elementy dźwigni co zwiększa jej niezawodność w trudnych warunkach pracy.

Co zrobić aby otrzymać pług ATV POWER-FORCE za 1000 zł brutto?

  1. Kup i zarejestruj KYMCO MXU 700 w terminie od 19.12.2022 do 31.01.2023.
  2. Prześlij na adres [email protected] dowód zakupu oraz zdjęcie pierwszej strony dowodu rejestracyjnego z widocznymi numerem VIN i numerem rejestracyjnym.
  3. Jeśli Twój pojazd kwalifikuje się do udziału w promocji, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły dotyczące wysyłki pługa POWER-FORCE.

Nie zwlekaj! Odwiedź naszego najbliższego Dealera!

Odwiedź strony produktu:

*Promocja dotyczy nowego pojazdu ATV Kymco MXU 700 kupionego i zarejestrowanego w okresie 19.12.2022 – 31.01.2023.  Pług w ramach promocji sprzedawany jest za kwotę 1000 zł brutto.

Dane przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.