ZGARNIJ PŁUG ATV POWER-FORCE ZA POŁOWĘ CENY!

Tylko w okresie 01.11.2023 – 31.01.2024 lub do wyczerpania zapasów, przy zakupie quada Kymco MXU 700 masz szansę zgarnąć pług ATV firmy POWER-FORCE za jedyne 1000zł brutto (standardowa cena pługa to 2000zł brutto)! Wystarczy, że w wyżej wymienionym okresie kupisz u autoryzowanego Dealera i zarejestrujesz nowy pojazd KYMCO MXU 700.

A dodatkowo teraz, masz szansę kupić tego quada 2010zł taniej dzięki naszej promocji na koniec sezonu! Zyskujesz podwójnie!

Pług ATV POWER-FORCE

Oferowany pług posiada płytę mocującą CLICK&GO, co pozwala na wygodny i szybki montaż. 

Płyta nie ogranicza prześwitu. Po odpięciu pługa, pojazdu można używać do rekreacji, konstrukcja płyty umożliwia też uniesienie lemiesza wyżej niż w przypadku standardowych pługów.

Szeroki zakres regulacji w pionie, poziomie oraz system mechanicznego odchylania ostrza umożliwia sprawne odśnieżanie każdej niemal powierzchni bez ryzyka uszkodzenia.

W nowej wersji stalowy, malowany proszkowo lemiesz jest gięty, nie walcowany, co zapewnia przede wszystkim większą jego wytrzymałość, a przy okazji nadaje mu ciekawy wygląd.

Tak jak w poprzedniej wersji jest on zakończony wytrzymałym gumowym pasem który przylega do odśnieżanej powierzchni i dodatkowo zabezpiecza pług.

Dodatkowo wzmocnione zostały także poszczególne elementy dźwigni co zwiększa jej niezawodność w trudnych warunkach pracy.

Co zrobić aby otrzymać pług ATV POWER-FORCE za 1000 zł brutto?

 1. Kup i zarejestruj KYMCO MXU 700 w terminie od 01.11.2023 do 31.01.2024.
 2. Prześlij za pomocą poniższego formularza dowód zakupu oraz zdjęcie pierwszej strony dowodu rejestracyjnego z widocznymi numerem VIN i numerem rejestracyjnym.
 3. Jeśli Twój pojazd kwalifikuje się do udziału w promocji, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły dotyczące wysyłki pługa POWER-FORCE.

  * Wymagane

  Nie zwlekaj! Odwiedź naszego najbliższego Dealera!

  Odwiedź strony produktu:

  *Promocja dotyczy nowego pojazdu ATV Kymco MXU 700 kupionego i zarejestrowanego w okresie 01.11.2023 – 31.01.2024.  Pług w ramach promocji sprzedawany jest za kwotę 1000 zł brutto.

  Dane przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.