raty 0 raty 0% kymco skutery

RATY 0% NA SKUTERY KYMCO​

Przedstawiamy specjalną ofertę zakupu skuterów marki Kymco! Już teraz masz możliwość rozłożyć cenę zakupu pojazdu Kymco na 10 lub 20 wygodnych rat 0%! Zero odsetek. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Spłacasz tylko i wyłącznie koszt samego pojazdu. Oferta ważna do końca lipca 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Oferta rat 0% obejmuje skutery i motocykle marki Kymco o pojemności skokowej do 125 cm3.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pojazdów marki Kymco!

RRSO = 0% BEZ ODSETEK I UKRYTYCH KOSZTÓW​​

Propozycja obowiązuje od 01.05.2021 do 31.07.2021. RRSO to Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona na dzień 01.05.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Banka Polska S.A. (Bank) w sklepach dystrybuujących Kymco. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000zł, minimalna kwota 150zł. Okres kredytowania 10 lub 20 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Partnerzy MOTOR-LAND Sp. z o.o. współpracują z Bankiem i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Aby skorzystać z oferty zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza kontaktowego lub bezpośrednio z dealerami biorącymi udział w akcji.​​

Lista Dealerów marki Kymco znajduje się na stronie: Dealerzy Kymco


    * Pola wymagane