kymco ak550i skuter maxiskuter maksiskuter maxi skuter

Kymco AK 550i

Dostępne wersje:

DRESZCZYK TURYSTYKI

DLA LUDZI, KTÓRZY WYMAGAJĄ TEGO, CO NAJLEPSZE.

AK550 łączy w sobie „innowacje i przełom”, „styl życia i osiągi”, „luksus i praktyczność” oraz „komfort i wygodę”, aby zapewnić motocyklistom niezrównane wrażenia z jazdy.

STRATEGICZNIE UMIESZCZONY PUNKT CIĘŻKOŚCI

AK 550 ma najniżej położony środek ciężkości w swojej klasie. Wszystkie elementy nadwozia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić pojazdowi rozkład masy w stosunku 50/50, co zapewnia idealną równowagę. To strategiczne umiejscowienie środka ciężkości zapewnia kierowcy najsolidniejszą podstawę do  osiągnięcia maksymalnej zdolności prowadzenia.

POTĘŻNY, DWUCYLINDROWY SILNIK 550 CM3

Nowo zaprojektowany, chłodzony cieczą, dwucylindrowy silnik DOHC 8V o pojemności 550 cm3 w AK 550 jest jedwabiście płynny i bardzo responsywny. Jego moc 53 KM zapewnia potężne przyspieszenie i imponującą prędkość maksymalną. Dostarczanie mocy jest dostrojone tak, aby pasowało zarówno do dynamicznej jazdy przygodowej, jak i przyjemnej podróży.

IDEALNA KONSTRUKCJA SIEDZISKA

Kanapa w AK 550 została zaprojektowana w taki sposób, aby była odpowiednia dla kierowców o każdym wzroście, żeby mogli jeździć swobodnie i komfortowo. Niska konstrukcja siedziska zmniejsza wysokość środka ciężkości, co daje kierowcy większą kontrolę oraz jeszcze bardziej wzbogaca wrażenia z jazdy.

PODWOZIE NASTAWIONE NA WYDAJNOŚĆ

AK 550 posiada przednie zawieszenie typu upside-down oraz podwójne hamulce tarczowe Brembo. Zapewnia zwinność i stabilność pojazdu podczas pokonywania zakrętów oraz zapewnia oszałamiającą siłę hamowania w razie potrzeby.

kymco ak550i skuter maxiskuter maksiskuter maxi skuter

DUŻA PRZETRZEŃ DO PRZECHOWYWANIA

Duży schowek pod kanapą AK550 wystarczy, aby pomieścić jeden kask integralny i jeden kask otwarty.